شامگاه پنجشنبه 21 اردیبهشت 96 برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری ساعت 21 روی آنتن شبکه نسیم رفت. مهران مدیری برنامه را با موضوع بهداشت و سلامت آغاز کرد.رویا تیموریان

رویا تیموریان

رویا تیموریان بازیگر خوب کشورمان مهمان برنامه دورهمی بود. رویا تیموریان بعد از سلام و احوال پرسی از مهران مدیری و برنامه دورهمی تقدیر و تشکر کرد.

مهران مدیری اولین سوالش اینگونه مطرح کرد ، در بچگی شیطون بودید و الان خیلی آروم شده اید؟ رویا تیموریان گفت :بله در بچگی خیلی شیطون بودم و کارهایی را انجام میدادم که خودم دوست داشتم ولی خوششایند بزرگترها نبود ولی در دوران نوجوانی به سراغ ورزش رفتم و در زمان پیش از دانشگاه عضو تیم والیبال بودم .

ماجرای علاقه مندی رویا تیموریان به تئاتر و سینما

مهران مدیری پرسید داستان علاقه شما به سینما از کجا شروع شد ؟ بازیگر دیوار به دیوار گفت :شوهر خواهر من آقای طباطبایی در رادیو کار می کردند، من در دوران نامزدی ایشان م همراه آنها به تئاتر و سینما میرفتم و علاقه من تئاتر و سینما از همین جا شکل گرفت.

مجری برنامه دورهمی درباره فیلم مورد علاقه خانم تیموریان پرسید که خانم بازیگر گفت:مادرم عاشق فیلم برباد رفته بود ، من هم علاقه زیادی به این فیلم دارم من ابتدا در دانشگاه هنر رشته عروسکی خواندم ولی بعد تغییر رشته دادم و کارگردانی خواندم.

مهران مدیری پرسید شما با چه کسانی هم دوره بودید؟ خانم تیموریان گفت:من در دوره خوبی وارد این حرفه شدم و با خانم مهرانه مهینن ترابی و گوهر خیراندیش هم دوره بودم.

رویا تیموریان در دورهمی

ادامه مطلب

بیوگرافی کامل مرجانه گلچین

محمد مطیع (بازیگر) درگذشت +عکس و بیوگرافی

رازهایی برای مشهور شدن و معروف شدن در دنیای امروز

علاقه ,دورهمی ,برنامه ,تیموریان ,مهران ,مدیری ,برنامه دورهمی ,مهران مدیری ,و سینما ,تئاتر و ,رویا تیموریان ,مهران مدیری پرسید ,مهمان برنامه دورهمی

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

درمان های پزشک برتر آهنگ|ترانه|موزیک نویسند | Nevisand سبک زندگی دانلود جزوه جامع هندسه کنکور ریاضی فروش سرویس خواب پلی یورتانی انجام پروژه مدل سازی و رندرینگ - تری دی مکس - وی ری (3DSMAX & V-RAY) مدرسه ی شاداب آموزش برنامه نویسی - آموزش سئو - آموزش طراحی وب آزمونی